SPORTOWO, ZDROWO I BEZPIECZNIE

9 marca 2018r. w ramach kampani „ Bezpiecznie z Profi Credit” odbyło się w naszej szkole spotkanie z siatkarkami zespołu BKS PROFI CREDIT Bielsko – Biała, policjantem Komendy w Katowicach oraz prelegentem z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku- Białej.

Znalezione obrazy dla zapytania siatkówka gifCelem spotkania była edukacja uczniów klas 4-7 w kwestiach sportowego stylu życia, zdrowego odżywiania, istoty aktywności fizycznej i bezpieczeństwa na drodze i w czasie imprez masowych.

Uczniowie biorący udział w spotkaniu przypomnieli i usystematyzowali sobie także wiedzę dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drodze. Miłym upominkiem okazały się opaski odblaskowe, które poprawią widoczność pieszych na drodze.

Kolejną odsłoną spotkania była prelekcja obejmująca zagadnienia bezpieczeństwa podczas imprez masowych.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z siatkarkami Kornelią Moskwą – środkową zespołu oraz z libero – Izabelą Lemańczyk. Obie panie opowiedziały o trudach codziennego treningu, zasadach zdrowego odżywiania.Uczniowie zasypali je gradem pytań.

Każde z nich było ciekawe, a odpowiedzi wyczerpujące i zadowalające rozmówców.

Nie zabrakło autografów, wspólnych zdjęć i gadżetów klubu sportowego. Siatkarki rozdały także darmowe zaproszenia na mecz zespołu BKS.

Na koniec spotkania wielką atrakcją i wyróżnieniem była możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych prowadzonych z profesjonalnymi zawodniczkami klubu z Bielska – Białej.

galeria: kliknij

Dziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • LinkedIn
  • PDF
  • RSS
  • Twitter
Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

Kontakt:

ul. Jagiellońska 56
43 – 410 Kończyce Małe
Tel./fax: 0-32 4693465
szkolapodstawowa@konczyce.pl

dyrektor: Joanna Hanzel
wicedyrektor: Aleksandra Krajcarz
sekretariat czynny: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00