Podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Święta Rodzina”

Szkoła Podstawowa w Kończycach Małych zorganizowała międzyszkolny konkurs plastyczny pt. „Święta Rodzina”.
W konkursie udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z Kaczyc, Zebrzydowic, Marklowic Górnych i Kończyc Małych. Prace wykonane w różnych technikach plastycznych odznaczały się dużą pomysłowością, ciekawą kompozycją i estetyką wykonania.

 

Po dokonaniu oceny przyznano nagrody i wyróżnienia.

Kategoria Formy płaskie:

Grupa Młodsza

m-ce Imię i nazwisko

klasa

miejscowość

I

Alicja Benek

kl. 2

Zebrzydowice

Oliwia Smoter

kl. 2

Kończyce Małe

II

Natalia Loter

kl. 3

Zebrzydowice

Klaudiusz Zając

kl. 3

Kaczyce

III

Mikołaj Rabczak

kl. 3

Zebrzydowice

Dominika Ziemianin

kl. 1

Marklowice

Karolina Gwizdała

kl. 2

Kończyce Małe

Grupa Starsza

m-ce Imię i nazwisko

klasa

miejscowość

I

Lena Prandzioch

kl. 6

Marklowice

II

Julita Szewczyk

kl. 4

Zebrzydowice

Małgorzata Rudnicka

kl. 4

Zebrzydowice

III

Martyna Frysz

kl. 6

Kaczyce

 

Kategoria Formy przestrzenne:

Grupa Młodsza

m-ce Imię i nazwisko

klasa

miejscowość

I

Wiktoria Matuszek

kl. 1

Kończyce Małe
Patrycja Hanzlik

kl. 2

Kończyce Małe

II

Szymon Papierok

kl. 2

Kończyce Małe

III

Maria Penkala

kl. 1

Kończyce Małe
Piotr Pawlas

kl. 2

Zebrzydowice

Grupa Starsza

m-ce Imię i nazwisko

klasa

miejscowość

I

Julia Trzaskalik

kl. 4

Zebrzydowice

II

Patrycja Hanzel

kl. 4

Kaczyce

Małgorzata Hanzel

kl. 5

Kończyce Małe

III

Paulina Pomykała

kl. 5

Kończyce Małe

 

Wyróżnionych zostało 33 uczniów.

Grupa Młodsza-Wyróżnienia

Imię i nazwisko

klasa

miejscowość

  1. Kacper Holewik

kl. 2

Kończyce Małe

  1. Klaudia Koper

kl. 2

Kończyce Małe

  1. Milena Ługowska

kl. 2

Kończyce Małe

  1. Miłosz Ślósarczyk

kl. 1

Kończyce Małe

  1. Dawid Borkowski

kl. 2

Kończyce Małe

  1. Szymon Chowaniak

kl. 3

Kończyce Małe

  1. Jakub Setlak

kl. 2

Kończyce Małe

  1. Piotr Dziedzic

kl. 1

Kończyce Małe

  1. Maja Grim

kl. 2

Kończyce Małe

  1. Agata Mulawa

kl. 2

Zebrzydowice

  1. Maja Kornas

kl. 1

Zebrzydowice

  1. Helena Benek

kl. 1

Zebrzydowice

  1. Emilka Żesławska

kl. 2

Zebrzydowice

  1. Paweł Cecot

kl. 1

Zebrzydowice

  1. Piotr Skrobiś

kl. 1

Zebrzydowice

  1. Bartłomiej Wiluk

kl. 3

Kaczyce

  1. Roksana Dramińska

kl. 3

Kaczyce

  1. Wiktoria Wiącek

kl. 1

Kaczyce

  1. Zuzanna Kasza

kl. 1

Marklowice

 

Grupa Starsza-Wyróżnienia

Imię i nazwisko

klasa

miejscowość

  1. Klaudia Brejza

kl. 5

Kończyce Małe

  1. Klaudiusz Kowal

kl. 6

Kończyce Małe

  1. Weronika Cymorek

kl. 5

Kończyce Małe

  1. Paulina Pachuta

kl. 4

Kończyce Małe

  1. Dawid Wojacki

kl. 6

Kończyce Małe

  1. Julia Brożyna

kl. 5

Kończyce Małe

  1. Kornelia Bukowczan

kl. 4

Zebrzydowice

  1. Marta Matuszyńska

kl. 4

Zebrzydowice

  1. Zuzanna Kornas

kl. 4

Zebrzydowice

  1. Kacper Dadej

kl. 5

Zebrzydowice

  1. Wiktoria Krętosz

kl. 5

Zebrzydowice

  1. Jakub Żółtowski

kl. 6

Kaczyce

  1. Sonia Sokołowska

kl. 6

Kaczyce

  1. Wiktoria Budzińska

kl. 4

Kaczyce

Prace można podziwiać na wystawie w budynku Gminy Zebrzydowice.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujmy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!
Za wsparcie finansowe dziękujemy Wójtowi Gminy Zebrzydowice i Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Kończycach Małych.

Organizatorzy konkursu: Jadwiga Bajger i Urszula Budzińska

Dziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • LinkedIn
  • PDF
  • RSS
  • Twitter
Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free