Centra Kształcenia na Odległość na Wsiach

ckno

 

Projekt „Centra kształcenia na odległość na wsiach” był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.

Program miał na celu stworzenie na terenie całego kraju sieci 406 współpracujących ze sobą Centrów. Zakładał, iż centra będą zlokalizowane wyłącznie na terenach wiejskich. Tym samym przyczynią się do zmniejszenia dysproporcji pomiędzy wsią a miastem.

Realizacja projektu rozpoczęła się 31.01.2008. W tym czasie nastąpiło przygotowanie sal i montaż wyposażenia. Nasza szkoła wzbogaciła się m.in. o projektor, urządzenia przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, oprogramowanie graficzne i edukacyjne oraz  poradniki i narzędzia multimedialne. Od 1.02.2008 do 30.062008 odbywały się szkolenia e- learningowe m.in. z zakresu: informatyki, zarządzania zasobami ludzkimi, szkoleń zawodowych oraz przedmiotowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

Kontakt:

ul. Jagiellońska 56
43 – 410 Kończyce Małe
Tel./fax: 0-32 4693465
szkolapodstawowa@konczyce.pl

dyrektor: Joanna Hanzel
wicedyrektor: Aleksandra Krajcarz
sekretariat czynny: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00